Bieži uzdoti jautājumi

Kas ir BioGaia


BioGaia ir pienskābās baktērijas, šis līdzeklis ir probiotisks, pateicoties tā pozitīvai ietekmei uz cilvēka veselību.


Kur šīs baktērijas ir iegūtas?


Komerciālais BioGaia celms lietošanai cilvēkiem, ko dēvē par Lactobacillus Reuteri Protectis, tika izolēts no Peru Andu kalnos lieliskā harmonijā ar dabu dzīvojošas sievietes piena.


Kas ir probiotikas?


Probiotikas tiek definētas kā mikroorganismi, kam, lietojot noteiktā daudzumā, piemīt labvēlīga ietekme uz veselību. Lielākā daļa probiotisko mikroorganismu pieder pie Lactobacillus dzimtas. Šīs dzimtas mikroorganismi ir sastopami normālā zarnu mikroflorā cilvēkiem no agrīna vecuma.


Kā šis preparāts darbojas?


BioGaia varētu palīdzēt uzturēt veselīgu zarnu mikrofloras līdzsvaru, kavējot nelabvēlīgo mikroorganismu vairošanos. Tādēļ tam varētu būt dabīga veselību veicinoša nozīme – tas varētu palīdzēt pasargāt mūs no „sliktām” baktērijām un stiprināt imunitāti…


Kādēļ BioGaia ir tik īpašs?


Fakts, ka BioGaia sastāvdaļas ir dabīgā veidā sastopamas cilvēka organismā, padara to par īstu cilvēka probiotiku. Tā ir viena no jaunākajām laktobaktēriju sugām, kas unikāli pielāgota dzīvei cilvēka kuņģa-zarnu traktā (KZT). Lielākajai daļai sugu ir sava dabīgā dzīves vide ārpus cilvēka organisma un tādēļ tās ir tikai īslaicīgi no uztura iegūti rezidenti.


Vai preparāts ir drošs?


BioGaia
drošuma pētījumi pēdējo desmit gadu laikā ir veikti ar veseliem jaundzimušajiem, maziem bērniem, pieaugušajiem un pieaugušajiem ar imūndeficītu. Visos pētījumos konstatēts, ka BioGaia nav blakusparādību, pat lietojot devās, kas nozīmīgi pārsniedz parasti BioGaia preparātu sastāvā esošo līmeni. Kopš 1996. gada pasaulē ir patērēts gandrīz viens miljards BioGaia dienas devu, ziņojumi par blakusparādībām nav saņemti.